Poznaj lepiej załogę webyou.pl

Jesteś zainteresowany kto pracuję nad twoim projektem, albo może jesteś zainteresowany naszymi kompetencjami. Dobrze trafiłeś oraz bardzo miło nam ciebie tutaj widzieć. 

Śmiało możesz się na naszym pokładzie rozejrzeć. W razie pytań jesteśmy dla twojej dyspozycji.

#Tekst alternatywny#
telefon-wyciety-e-elementyami

Stworzyliśmy webyou.pl po to, by usprawniać procesy sprzedażowe naszych klientów w internecie

Lubimy realizować niepowtarzalne portale internetowe, które mają na celu ułatwienie oraz usprawnienie sprzedaży, oraz pozyskiwania nowych klientów z różnych branż takich jak np. przemysł czy też deweloperzy nieruchomości. Naszą pracę traktujemy jak sztukę XXI wieku. Współpracujemy również z innymi twórcami z innych branż jak Agencje marketingowe czy też producentami Video. 

Nic bardziej nasz nie cieszy jak miłe i dobre słowa za naszą pracę oraz oglądanie już zrealizowanych i utrzymywanych projektów.

 

 

Css-Html

JavaScript

next.js

React

strapi

Node.js

Poznaj zespół specjalistów webyou

Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem. Chętnie realizuje projekty z pasują, kreatywnością oraz zaangażowaniem, dzięki temu tak chętnie utrzymywane są z nami współprace oraz nawiązujemy nowe współprace. 

 

Koordynator projektów internetowych

TODO title

Krzysztof Baraniecki

Web developer / Bizdev

Specjaliści którzy rozwijają twój bizes

TODO title

Andrzej M.

Front end developer

TODO title

Michał

Backend developer

TODO title

Paulina

Copywriter / SEO

TODO title

Andrzej M.

Front end developer

TODO title

Michał

Backend developer

TODO title

Paulina

Copywriter / SEO

TODO title

Andrzej M.

Front end developer

TODO title

Michał

Backend developer

TODO title

Paulina

Copywriter / SEO

Poznaj nasze kroki nad projektem

Wypracowaliśmy pracę krokową która sprawia proces realizacji projektów internetowych, byśmy mogli oddać najwyżej jakości produkt oraz w jak najszybszym terminie. Wyróżniamy się na tle konkurencji tym, że w każdej chwili można wstrzymać projekt i uruchomić go w takim stanie, na jakim jest obecnie lub zmienić strategie. Dzięki takim rozwiązaniom nie musisz się obawiać, że jesteś uwiązany przez sztywną umowę. Doskonale wiemy, jak dziś jest zmiany rynek. Prace są u nasz realizowane etapowo, dzięki takiemu rozwiązaniu po każdym etapie stajesz się pełno prawnym właścicielem wykonanych prac przez nas.

Poznaj szczegóły w krokach poniżej.

01

Pozwu byśmy poznali twoją firmę

Szukasz dla firmy Zespołu, który usprawni proces sprzedaży waszych produktów lub usług. Aby zrobić ten krok, wystarczy wypełnić krótki brief. Dzięki temu będziemy mogli zacząć pracować dla twoje firmy.

02

Spotkajmy się oraz porozdawajmy o twoim biznesie w internecie

Umówimy się na spotkanie w dogodny sposób. Dzięki temu poznamy dokładnie oczekiwania oraz zaproponujemy możliwości, oraz rozwiązania, które sprawdzą się twoim projekcie internetowym.

03

Dokumentacja twojego portalu internetowego

Przygotujemy dla twojej firmy dokument techniczny, w którym uwzględnimy wszystkie wytyczne co do projektu.

04

Przygotowanie prototypu aplikacji

Na podstawie ustaleń oraz dokumentu technicznego, przygotowany zostanie protopty, który będzie prezentować najważniejsze funkcjonalności.

05

Planowanie prac

Na podstawie wykonanych wcześniej kroków przygotujemy harmonogram prac, które będą wykonywane nad projektem.

06

Realizacja etapów

Realizowane będą chronologicznie etapy nad projektem, które będą prezentowane oraz przedstawione do wglądu. Po akceptacji danego etapu zostaną przekazane pełne prawa nad wykonaną pracą. A my będziemy realizować kolejny etap zgodnie z planem prac. W każdej chwili można wstrzymać projekt lub dokonać modyfikacji w projekcie.

07

Zdanie ostatnie etapu

W ostatnim kroku wdrożymy projekt na serwerze oraz przekażemy dodatkowo pliki projektu. A my z wielką satysfakcją dodamy realizacje do swojego portfolio. 

Start

Nie trać czasu pozwó się poznać, abyśmy mogli czacząć współpracować

Zrób pierwszy krok, byśmy mogli wspomóc twój biznes w internecie

Nie czekaj na idealny moment i idealną ofertę. Aby osiągnąć sukces, trzeba zacząć, twoja firma doskonale o tym wie. Skonstatuj się z nami, a znajdziemy sposób na usprawnienie procesów sprzedażowych dla twojej firmy oraz pomożemy zaistnieć w świecie rozwijającego się internetu, dzięki czemu pozyskasz nowych klientów na rynku.

To jak? Gotowi jesteście na kolejny krok w rozwój swojego internetu?

Zacznij już dziś efektywnie rozwijać firmę w internecie.

Nawiązanie interakcji z klientem rządzi się podobnymi zasadami co pierwsza randka, bowiem w obu przypadkach liczy się pierwsze wrażenie. Żeby wypadło jak najlepiej, konieczne jest wzbudzenie w kliencie ciekawości na każdym kroku prezentacji swojej oferty

Spełniając oczekiwania swojego użytkownika oraz obsługę jego potrzeb, zyskamy wówczas zadowolonego klienta. Postaw na to, by twój portal internetowy pracował dla ciebie jak dobry handlowiec, który utrzymuje długo trwałe relacje z klientem.

TODO title
TODO title
TODO title